Svetainių kūrimas ir priežiūra

Projektuojame, kuriame, programuojame ir prižiūrime skaitmeninius produktus, kurie ne tik atrodo, bet ir veikia puikiai

Teikiamos paslaugos

Reprezentacinių ir pardavimams skirtų svetainių kūrimas
Svetainių priežiūra ir administravimas
Egzistuojančio puslapio atnaujinimas
Dizaino, atspindinčio įmonės filosofiją, kūrimas
Turinio kūrimas, vertimai
Garantinis aptarnavimas po svetainės sukūrimo
SEO optimizavimas
Paprastos ir intuityvios turinio valdymo sistemos integracija
Svetainės saugumo priežiūra
Vartotojų apsilankymų analizė ir ataskaita

Svetainių tipai

Reprezentacinė verslo svetainė – tai jūsų įmonės vizitinė kortelė internete. Tai paprasta svetainė, kurioje suteikiama pagrindinė informacija apie jūsų verslą, pvz., kontaktiniai duomenys, produktų ir paslaugų aprašymai, kita klientams aktuali informacija. Tokios svetainės tikslas – sukurti potencialaus kliento pasitikėjimą.

Pardavimams skirta svetainė – tai konkrečiam produktui ar paslaugai parduoti skirtas įrankis. Tai svetainė, kurioje aprašomas konkretus produktas, jo privalumai, savybės, klientų atsiliepimai. Tokios svetainės tikslas – sugeneruoti kuo daugiau produkto pardavimų arba klientų užklausų.

Aiški projekto eiga

01
Idėja ir planavimas

Įsigiliname į kliento poreikius ir sudarome vidinių puslapių struktūrą, detaliai aptariame internetinės svetainės ar el. parduotuvės funkcionalumą, įvertiname terminus ir reikalingą biudžetą projekto įgyvendinimui.

02
Dizainas

Šiame etape maketuojamas internetinės svetainės ar el. parduotuvės dizainas. Kiekvienas vidinio svetainės puslapio dizainas yra derinamas su klientu, kad maksimaliai tenkintų kliento lūkesčius. Paruošus dizainą kompiuterinei internetinės svateinės versijai, toliau maketuojamas dizainas, pritaikytas išmaniesiems telefonams ir planšetėms.

03
Front-End programavimas

Šioje stadijoje vartotojo sąsajos dalies programuotojas konvertuoja dizainą į HTML failus. Įgyvendinus šį etapą, galėsite peržiūrėti savo internetinę svetainę ar el. parduotuvę naršyklėje, gyvai ją “paliesti”.

04
Back-End programavimas

Programuojamos suderintos funkcijos ir kuriama sistemos logika. Šio etapo tikslas yra ne tik sukurti funkcionalumą, tačiau taip pat padaryti, kad sukurtos funkcijos veiktų optimaliai ir užtikrintai.

05
Testavimas

Šio etapo metu atliekami sukurtos svetainės testavimas: saugumas, našumas, suderinamumas.

06
Paleidimas ir palaikymas

Tik Jums uždegus žalią šviesą nauja internetinė svetainė bus paleista į eterį. Vykdomas svetainės darbo stebėjimas, prireikus atliekamos korekcijos arba diegiami patobulinimai.