Elektroninė prekyba

El. parduotuvių kūrimas ir paruošimas prekybai - produktų valdymo sistema, kategorijos, filtrai, krepšelis ir atsiskaitymo metodai.

Teikiamos paslaugos

El. parduotuvių kūrimas ir administravimas
Produktų kėlimas ir naujinimas
Kategorijų ir žymų kūrimas
Filtravimo ir paieškos sistemų įdiegimas
Susiejimas su internetinių mokėjimų platformomis
Mėgstamiasiųjų sąrašo ir produkto palyginimo sistemų kūrimas
Vartotojų anketų bei lojalumo programos sistemų kūrimas
Paprastos ir suprantamos turinio valdymo sistemos įdiegimas
El. parduotuvės valdymo apmokymai
Nuolaidų kodų ir bendrų akcijų kūrimas

Apie el. parduotuves ir jų kūrimą

Internetinė prekyba yra patogus, greitas būdas įsigyti reikalingas prekes ar paslaugas, naudojant vien tik išmanųjį įrenginį, bet kuriuo paros metu. Tačiau išties patogu būna tik tada, kai parduotuvėje kiekviena detalė yra gerai apgalvota, o informacija apie prekes yra pakankamai išsami.Juk pagrindinis el. parduotuvės pranašumas yra tai, kad nereikia eiti į fizinę parduotuvę, tad patirtis apsiperkant „online“ turėtų būti visiškai analogiška „gyvai“ patirčiai.

Kurdami el. parduotuvę, ypatingą dėmesį skiriame estetiniam vaizdui ir funkcionalumui, nes tai lemiami veiksniai, kurie padeda klientui susidaryti pirmąjį įspūdį apie Jūsų parduodamas prekes, Jus, kaip įmonę, bei skatina įsigyti siūlomą produktą. Vienas svarbiausių faktorių taip pat yra, mūsų dažnai minimas, turinys. Taip, kokybiškas turinys nulemia internetinės svetainės populiarumą, lankomumą, poziciją Google paieškoje, įmonės įvaizdį, patikimumą ir sėkmingus pardavimus. Persės komanda kuria visą el. parduotuvei reikalingą turinį: nuotraukas, vaizdo įrašus, tekstus.

Aiški projekto eiga

01
Idėja ir planavimas

Įsigiliname į kliento poreikius ir sudarome vidinių puslapių struktūrą, detaliai aptariame internetinės svetainės ar el. parduotuvės funkcionalumą, įvertiname terminus ir reikalingą biudžetą projekto įgyvendinimui.

02
Dizainas

Šiame etape maketuojamas internetinės svetainės ar el. parduotuvės dizainas. Kiekvienas vidinio svetainės puslapio dizainas yra derinamas su klientu, kad maksimaliai tenkintų kliento lūkesčius. Paruošus dizainą kompiuterinei internetinės svateinės versijai, toliau maketuojamas dizainas, pritaikytas išmaniesiems telefonams ir planšetėms.

03
Front-End programavimas

Šioje stadijoje vartotojo sąsajos dalies programuotojas konvertuoja dizainą į HTML failus. Įgyvendinus šį etapą, galėsite peržiūrėti savo internetinę svetainę ar el. parduotuvę naršyklėje, gyvai ją “paliesti”.

04
Back-End programavimas

Programuojamos suderintos funkcijos ir kuriama sistemos logika. Šio etapo tikslas yra ne tik sukurti funkcionalumą, tačiau taip pat padaryti, kad sukurtos funkcijos veiktų optimaliai ir užtikrintai.

05
Testavimas

Šio etapo metu atliekami sukurtos svetainės testavimas: saugumas, našumas, suderinamumas.

06
Paleidimas ir palaikymas

Tik Jums uždegus žalią šviesą nauja internetinė svetainė bus paleista į eterį. Vykdomas svetainės darbo stebėjimas, prireikus atliekamos korekcijos arba diegiami patobulinimai.