Portfolio

Vudva – medienos apdirbimo firmos svetainė

Sukurtas medienos apdirbimo kompanijos “Vudva” tinklalapis sėkmingai įtraukia dronų filmuotus vaizdus ir geltonus akcentus, kurie sukuria patrauklią vizualinę estetiką. Su daugybe puslapių ir mobilia versija, svetainė yra naudotojams draugiška ir prieinama plačiai auditorijai. Dizainas veiksmingai pateikia įmonės produktus ir paslaugas, todėl svetainė tampa vertingu marketingo ir prekinio ženklo kūrimo įrankiu.

Villa komoda –

viešbučio svetainė

Sukurtas “Villa Komoda” viešbučiui, esančiam Palangoje, Lietuvoje, tinklalapis pasižymi stilingu minimalistišku juodo-baltu dizainu, kuris suteikia prabangos estetiką. Su viešbučio virtualia ekskursija ir reklaminio vaizdo įrašu, lankytojai gali jaustis kaip namie dar prieš atvykstant. Svetainė tarnauja kaip puikus rinkodaros įrankis, demonstruojantis viešbučio eleganciją ir patogumus ir suteikiantis naudotojams malonią patirtį.

Satus Spain – medinių namelių gamyba

“Satus Spain” yra tinklalapis, sukurtas tarptautinius medinius namus gaminančiai įmonei, kuri siūlo aukštos kokybės produkciją klientams visame pasaulyje. Tinklalapis pasižymi daugialapiu, mobiliosiomis įrenginiams pritaikytu dizainu, kuriame pateikiami įmonės produktų 3D vizualizacijos. Su galimybe pasirinkti kelias kalbas, lankytojai gali lengvai naršyti tinklalapį ir susipažinti su įmonės pasiūlymais.

Grafų lankos –

kotedžų kvartalas

“Grafų lankos” yra svetainė, kurią sukūrėme naujai pastatytam kotedžų rajonui Klaipėdoje. Ši svetainė pasižymi tamsiu dizainu, aukštos kokybės nuotraukomis ir vizualizacijomis, taip pat elektroniniu paštu susietu kontakto forma. Šis projektas yra puikus pavyzdys mūsų darbo kokybei ir gebėjimui sukurti funkcionalias ir vizualiai patrauklias svetaines, kad padėtume klientams pristatyti savo pasiūlymus internete.

Grensena – medinių padėklų gamyba

“Grensena” pasirinko mūsų agentūrą savo prekės ženklą atspindinčios svetainės kūrimui. Mes pasirūpinome, kad šis svetainės projektas atitiktų modernias, minimalistinio dizaino tendencijas, naudodami prabangios rudos spalvos akcentus. Be to, mes sumaketavome įmonės logotipą, siekiant sukurti vieningą, profesionalų ir išskirtinį įvaizdį. Svetainė suteikia informaciją apie produktus, o elektroninė kontakto forma leidžia patogiai susisiekti su “Grensena” atstovais.

Grensta –

automobilių servisas

“Grensta” svetainės projektas ne tik atitinka šios autoservisų įmonės sportišką, modernią stilistiką su mėlynais akcentais ir išskirtiniu logotipu, bet ir turi sudėtingą rezervacijų sistemą, skirtą konsultacijoms skirtingose vietovėse. Ši sistema leidžia klientams patogiai užsisakyti reikiamas paslaugas internetu. Tai yra puikus pavyzdys, kaip mes suderiname dizainą ir funkcionalumą.